O inwestycji

Scroll Down
wiz4_poprawki

O inwestycji

Pomorska 185 – Twoje miejsce na ziemi

Pomorska 185 to kameralna, bezpieczna inwestycja, pełna najnowocześniejszych rozwiązań oraz nawiązująca do odważnej architektury i modernistycznych tradycji Łodzi. W pięciokondygnacyjnym budynku mieszczą się 62 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe z balkonami lub ogródkami na parterze. Dzięki dużej różnorodności jesteśmy pewni, że każdy odnajdzie wśród nich swoje wymarzone lokum.  W budynku znajduje się również kondygnacja podziemna, w której mamy aż 44 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Pobierz katalog inwestycji

Pomorska 185

Komfort na pierwszym miejscu

Chcemy zadbać o komfort przyszłych mieszkańców na każdym etapie rozwoju inwestycji. Już na etapie projektowym, zaplanowaliśmy położenie budynku, które zapewni użytkownikom stały dostęp do światła naturalnego przez cały dzień.

 

Przyłożyliśmy również dużą wagę do kwestii akustyki. Komfort ciszy zapewnią lokatorom nie tylko okna, ale również specjalna, niskoszumowa kanalizacja i konstrukcja budynku. Co więcej, opracowania projektowe oraz rozwiązania techniczne, uwzględniające analizę drgań, zapobiegają przenoszeniu się ich w budynku.

wiz5_poprawki2

Jesteśmy eko!

Tworząc Pomorską 185, skupiliśmy się również na wysokiej jakości rozwiązaniach opartych na praktycznych i ekologicznych technologiach. Cały budynek jest zaprojektowany z myślą o zwiększeniu efektywności energetycznej – izolacja ścian zewnętrznych i dachu oraz trzyszybowe okna zapewniają komfort termiczny i energetyczny.

 

Zapewniamy także:

●       inteligentą wentylację antysmogową,

●       energooszczędne oświetlenia LED w częściach wspólnych,

●       energooszczędne wentylatory,

●       zielone drogi wewnętrzne,

●       rośliny na balkonach, ogródki w parterach,

 

Co więcej, rezygnując z dodatkowych miejsc garażowych, zdecydowaliśmy się na pozostawienie i ratowanie drzew i zieleni znajdujących się na terenie Pomorskiej 185. To, co wyróżnia tę inwestycję to także rowerownia dostępna dla mieszkańców, stacja naprawy rowerów oraz pomieszczenie pralni samoobsługowej.

Zaproś jutro do Twojego domu!

Pomorska 185 to również najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, które zapewnią bezpieczeństwo i wygodę wszystkim mieszkańcom. W inwestycji nie brakuje rozwiązań z zakresu smart home. Cichobieżna winda z komunikatami głosowymi, samosterowalne oświetlenie w częściach wspólnych czy stały nadzór monitoringu to tylko niektóre z wykorzystanych przez nas technologii. Przyszłym lokatorom z pewnością spodoba się również możliwość dostania się do budynku za pomocą telefonu, który z powodzeniem zastąpi domofon, pilot do bramy czy klucz do furtki. W dodatkowym pakiecie w podobny system można wyposażyć również swoje drzwi wejściowe. Dla największych fanów innowacyjnych rozwiązań w ramach dodatkowego wyposażenia przygotowaliśmy również technologie, dzięki którym będą mogli w łatwy i wygodny sposób sterować oświetleniem, zakręcaniem wody, a także zwiększeniem wydajności wentylacji, a nawet temperaturą. Wszystko za pomocą jednego kliknięcia!

 

Dodatkowo, inwestycję wyróżniają takie rozwiązania technologiczne, jak:

●       paczkomaty do wyłącznego użytku mieszkańców osiedla,

●       obsługa bramy i furt wejściowych przy pomocy aplikacji na telefon,

●       teren monitorowany,

●       pralnia,

●       niskoszumowa kanalizacja,

●       szeroko rozumiany smart home, jako dodatkowa opcja

●       wysokie okna, portfenetry, szklane barierki

wiz6_poprawki
hol_poprawki3korytarz_poprawki7Pomorska 185wiz2wiz3wiz4_poprawki

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!