Deweloper

Scroll Down
deweloper

Kim jesteśmy?

Projektowanie i budownictwo to nasza pasja

Baltic Estate to grupa profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Ponad pół tysiąca inwestycji, które zrealizowaliśmy w całej Polsce, pozwoliło nam zgromadzić olbrzymie portfolio. Nasi specjaliści mają doświadczenie w projektowaniu i budowaniu mieszkań, biur, szpitali, obiektów użyteczności publicznej, budynków inżynieryjnych, a także usługowych i produkcyjnych. Firmę współtworzy ponad stu pracowników, którzy w dwóch siedzibach – Gdańsku i Łodzi – dbają o najwyższy standard każdej realizacji.

Przejdź do strony www
Deweloper_z_pasją

Misja

Tworzenie nowoczesnych rozwiązań

Naszą najważniejszą misją jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań w zakresie budownictwa.

 

Pragniemy przewidywać i spełniać oczekiwania naszych klientów, dostarczając im wysokiej jakości mieszkania, w których nic nie będzie zakłócało spokoju. Wskazujemy ponadto, czym warto się kierować i podpowiadamy, na które elementy zwracać uwagę, aby wybór okazał się w pełni satysfakcjonujący.

 

Dlatego przykładamy bardzo dużą wagę nie tylko do aspektów technologicznych, ale również do czynników wpływających na komfort życia, takich jak jakość powietrza, akustyka, dostęp do naturalnego światła czy atrakcyjna lokalizacja.

wiz6_poprawki

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!