Osiedle

Scroll Down
wiz5_poprawki2

Osiedle

Pomorska 185 – dla tych, co chcą być blisko

Poznaj osiedle, z którego w 10 minut dotrzesz do centrum miasta, a także z łatwością wyjedziesz poza jego granice, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na komunikację miejską czy własny samochód.

 

W okolicy znajduje się gęsta sieć przystanków tramwajowych i autobusowych, jak również dworzec Łódź Fabryczna oraz stacje kolejowe – Łódź Niciarniana i Łódź Stoki. Taka lokalizacja pozwoli Ci szybko i wygodnie dojechać do pracy lub szkoły, a także na weekendowe wycieczki z bliskimi z dala od zgiełku miasta.

 

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdziesz również liczne sklepy oraz ośrodki edukacyjne i medyczne. W okolicy znajdują się trzy żłobki, dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe, dwa licea oraz kampus Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Prawa i Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego – wszystko w zasięgu krótkiego spaceru!

Pomorska 185 to inwestycja blisko natury. W pobliżu znajdują się dwa piękne parki: 3 Maja oraz Baden Powella.

 

Obydwa sprawiają, że z przyjemnością spędza się tam swój wolny czas, a każdy mieszkaniec znajdzie tam swoją przestrzeń do wypoczynku i regeneracji – poranny jogging, piknik z przyjaciółmi, czy też spacer z rodziną.

 

Taka lokalizacja sprawia, że przyszłych mieszkańców nie ominie miejskie życie, a w razie potrzeby będą na tyle daleko od zgiełku miasta, by odnaleźć spokój i harmonię w swoich czterech ścianach.

Łódź

Symbol nowoczesności i możliwości

Pomorska to jedna z głównych ulic Łodzi, która jest trzecim co do wielkości miastem w Polsce. Jej centralne położenie i rozwinięta sieć połączeń sprawiają, że można komfortowo i na czas dotrzeć z niej do każdego miasta w Polsce. Łódź jest rewelacyjną przestrzenią nauki, sztuki, literatury i filmu. Ciągły rozwój, bliskość usług, terenów zielonych i świetna komunikacja sprawiają, że to idealne miejsce do mieszkania, edukacji, prowadzenia biznesu i spędzania wolnego czasu.

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja i otoczenie

Zamieszkaj na Pomorskiej

100m

Hipermarket

300m

Uniwersytet Łódzki

< 500m

Szkoła Podstawowa, Liceum, Żłobek, Przedszkole

1 km

CKD

2 km

Dworzec Łódź Fabryczna

10 km

Autostrada A1

Pomorska 185 - mapka nowe punkty-01 (1)

Bezpośrednie otoczenie

Zamieszkaj na Pomorskiej
katalog-pomorska-185-mapa-z-pzt-1

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!